334 ONICE KILIMANGIARO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 334 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | No |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 3 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 260kg |